Zaproszenie na zebranie 1.12.2018

ZAPROSZENIE
 
Szanowni Państwo!
 
Zarząd Terenowego Koła Pszczelarzy w Kłodzku zaprasza członków koła oraz wszystkich miłośników pszczół na zebranie noworoczne, które odbędzie się 1 grudnia 2018 r. (w sobotę) w Gimnazjum Publicznym przy ul. Traugutta 1a, w Kłodzku, o godzinie 9:00.
 
Wstępnie podsumujemy rok pszczelarski 2018, wymienimy się bieżącymi informacjami,
podzielimy się opłatkiem, będą ciepłe napoje - można przynieść ciasto.
 
ZAPRASZAMY!
 
 
Dodatkowo chcielibyśmy poinformować, że aby pszczelarze, którzy kupowali sprzęt w tym roku sprawdzili swoje konto bankowe czy wpłynęła refundacja z DZP.
 
Zarząd koła rozpoczął wypłatę przelewami refundację za zakupy pszczół i leków. Będą realizowane sukcesywnie na konta pszczelarzy lub czekiem od skarbnika do banku.
 
W dniu 1.12.2018 r. od godz. 11 do 17 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie organizatorzy na czele z Kinga Stachowiak zapraszają na spotkanie poświęcone pamięci Andrzeja Durdy, aby uratować Kruczą Dolinę. Pszczelarzy naszego koła prosimy, tak od dobrego serca, o pomoc w postaci przekazania na licytację np. miodów, książek, talonów do sklepu, talonów na zabiegi lekarskie lub weterynaryjne lub innych fantów. Rzeczy darowane można składać w siedzibie koła 20 lub 27.11.2018 r w godz. 15-16 lub bezpośrednio do godz. 9.00 przed zebraniem koła.
 
Prosimy o przekazanie powyższych informacji pszczelarzom nie posiadającym dostępu do internetu.
 
Z pszczelarskim pozdrowieniem
Zarząd TKP w Kłodzku